Hakkımızda

Her sabah bir aslan uyanır,

Kafasında tek bir düşünce vardır.
En hızlı koşan ceylandan daha hızlı koşabilmek.
Yoksa açlıktan ölecektir.

İster aslan olun, ister ceylan olun hiç önemi yok. Yeter ki güneş doğduğunda koşuyor olmanız gerektiğini, hemde bir önceki günden daha hızlı koşuyor olmanız gerektiğini bilin. Çünkü eğer aslansanız ve en yavaş koşan ceylanı bir önceki gün yakalamışsanız, ve bugün bir ceylan yakalamak niyetindeyseniz, artık bilmelisiniz ki en yavaş ceylan sizden daha hızlıdır. O halde düne göre hızınızı arttırmanız gerekmektedir. Yok eğer ceylansanız ve aslana henüz yem olmamışsanız, hızınızı düne göre mutlaka arttırmalısınız çünkü sıra size gelmiş olabilir.
Eski bir Afrika sözü nasıl dünden daha hızlı olmamız gerektiğini, yoksa en sonunda ya aslana yem, yada ölümle sonuçlanacak bir sonun sizi beklediğini anlatmakta, günümüz şartlarında rakiplerimizin bir önceki günden daha hızlı kosacağını düşünürsek ertesi güne nasıl hazırlanmamız gerektiğini en iyi şekilde anlatmaktadır.Türkfuar kalitesinden ödün vermeden siz değerli fuar katılımcıi ve ziyaretçilerinin hizmetinde bulunmaktan büyük keyif duymaktadır, 2012 yılında da geçmiş senelerde verdiğimiz hizmet ve kalite anlayışımız yılların verdiği tecrübe ile katlanarak artmaktadır, kuruluşumuz tarafından Türkiye ve diğer ülkelerden gelen talepler neticesinde Almanya ve Avrupanın diğer ülkelerinde  düzenlenen uluslararası fuarlara katılımcı ve ziyaretçi getirmekteyiz.
Her sabah bir ceylan uyanır,

Kafasında tek bir düşünce vardır.
En hızlı koşan aslandan daha hızlı koşabilmek,
Yoksa aslana yem olacaktır.

Katılımcı veya ziyaretçi olarak iştirak ettiğiniz fuarlarda tecrübeli personelimiz ve yöneticilerimiz sizinle birebir ilgilenmektedirler, Almanya da ve Avrupanın hangi şehrinde olursa olsun indiğiniz havalimanından karşılanmanız ile başlayacak olan Fuar gezinizde, özel araçlarımız ile Havalimanı-Otel transferi, ayrıca her gün Otel-Fuar alanı transferlerimiz Türkfuar personeli eşliğinde yapılmaktadır, Avrupa çapında 18.000 den fazla otel ağı ile seçtiğiniz konforlu otellerimizde konaklamanız ve fuar süresince yanınızda her türlü ihtiyacınıza cevap verebilecek nitelikteki, üç dil bilen ve bulunduğu bölgeyi çok iyi tanıyan personelimiz Havalimanından geri dönüşünüze kadar sizlere eşlik etmektedirler.
Organize ettiğimiz fuar gezilerimiz hakkında daha geniş bilgi, Fuar giriş bileti, katalog+CD, için bizimle irtibat kurun.
Fuar esnasında veya bulunduğunuz süre zarfında problemlerinizle ilgilenmek ayrıntılarla uğraşıp kördüğümleri çözmek bizim için hiç de zor değildir, sektörümüzde en basarılı ve en güvenilir firma konumunda olduğumuzun bilinciyle her müşterimizi referanslarımıza ekleme gayretindeyiz, talep ettiğiniz takdirde referanslarımızı sizlere de fax veya E-Mail yolu ile gönderebiliriz.